Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada

 •  

  Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (09.02.2013, 11:23)

  Witam

  Od wczoraj próbuje uzyskać hasło do mojego połączenia internetowego. Umowa została mi dostarczona w czwartek i tam mam wszystkie potrzebne dane do wykonania pierwszej rejestracji Neostrady.
  Mam LiveBox 2.0, wchodzę bez problemu na stronę: www.rejestracja.oragne.pl i wpisuje tam nr umowy oraz login, który jest podany na umowie. Zatwierdzam, wychodzi jakieś okienko, że niby coś tam ładuje i znowu powracam do tej samej strony bez żadnego rezultatu ani informacji o jakiś błędzie!! Dzwoniłem wczoraj (piątek) do Orange i powiedzieli, że mają jakąś awarię i postarają się to naprawić do godziny 18. Dzisiaj próbuje i nadal to samo :-/ Nie wiem, jak można tak olewać pierwszych klientów?! Mam jeszcze kilka dni na zwrócenie tego badziewia, jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni to oddaję.

  Czy inni też tak mają?

  Dziękuję i pozdrawiam
  Tomasz

 •  

  Odp: Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (09.02.2013, 11:58)

  A próbowałeś z innej przeglądarki, np Explorera ? Bo na orange online i generalnie na stronce to zawsze sypie jakimiś błędami jak coś jest nie tak, więc wątpię, żeby nic się kompletnie nie wyświetlało. Bardziej obstawiam problem z przeglądarką.

 •  

  Odp: Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (09.02.2013, 13:13)

  No tak, próbowałem na wszystkich możliwych przeglądarkach to zrobić i dalej tak samo. Wychodzi tylko okienko, że coś tam się robi i wraca. Spróbowałem wpisać inny numer umowy (byle jaki) i wyświetliło mi, że ten numer się nie zgadza więc mogę odrzucić błąd numeru. A jeszcze mam pytanie, można dokonać tej rejestracji z innego miejsca niż jest faktycznie na tej lini telefonicznej? Bo internet o którym pisze jest u mojej siostry a ja tam nie mieszkam i teraz próbuję dokonać rejestracji u siebie na normalnym połączeniu internetowym. Oczywiście na samym początku próbowałem u siostry i sytuacja taka sama w obu miejscach. Coś mają w systemie pomieszane i tutaj nie ma chyba co się zastanawiać, to ma działać i tyle! Nie może być takich sytuacji. Szkoda mi już dzownić do nich, bo trace tylko czas i pieniądze.

 •  

  Odp: Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (09.02.2013, 13:28)

  można z każdego miejsca, nie musi być z łącza, którego dotyczy umowa

 •  

  Odp: Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (09.02.2013, 13:49)

  Tyle dobrze, że mogę to zrobić u siebie. No to chyba wypada mi siedzieć cały dzień przed kompem i klikać nieustannie w przycisk "Dalej" :-/ Paranoja jakaś z tym...

 •  

  Odp: Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (09.02.2013, 14:06)

  NIe powinno być problemów z rejestracją, może poproś któregoś konsultanta żeby Cię zarejestrował i podał parametry SMSem.

 •  

  Odp: Brak możliwości dokonania pierwszej rejestracji usługi Neostrada (12.02.2013, 17:01)

  Witam

  Napisze tylko co było powodem, że nie dało się wykonać pierwszej rejestracji. Otóż, okazało się, że otrzymaliśmy złą umowe, dopiero interwencja telefoniczna do Orange pomogła.

  Pozdrawiam
  Tomasz

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników